צימר בקריות – איך לבחור את הצימר הנכון?

אם אתם מעוניינים להתארח בצימר, אבל לא יודעים מאיפה להתחיל, המאמר הזה נכתב בשבילכם. איך לבחור נכון צימר בקריות.

יש צימרים יוקרתיים ויש פשוטים, יש עם ג'קוזי ויש עם בריכה. מה כדאי? מה לא כדאי? באיזה איזור עדיף לבחור? רחוק יותר מהבית, או קרוב יותר? לצאת לסופשבוע שלם, או רק לכמה שעות? האמת היא, שלא כל כך משנה מה הן התשובות, יש צימרים בשביל כולם, במחירים שווים לכל כיס ומתאימים לכל מצב. מה שחשוב הוא, לבדוק עם עצמכם ולהחליט מה נכון ולכם ובאיזה צימר לבחור.

משיטוט קצר באינטרנט, קל מאד לראות שמשהו שיכול מאד להשפיע על האווירה בצימר הוא תאורה. ב- צימרים בקריות, התאורה תופסת מקום נכבד בסדר העדיפויות. הצימרים שלנו מעוצבים ומושקעים, ומה שמאפיין את רובם הוא – תאורה מיוחדת במינה, בצבעים נהדרים, שנותנת תחושה של ייחודיות וכח.

כמובן, שלא כל תאורה היא מיוחדת. לפעמים מדובר באור רך ו"צהוב", ולפעמים מדובר ממש בצבעי אור שונים ומיוחדים, כגון ורוד, כחול, ירוק, וכדומה. כשאתם בוחרים צימר עם אור צבעוני, חשוב לזכור את המשמעות של כל צבע: יש צבעים שיתנו לכם הרבה אנרגיה, ויש צבעים מרגיעים, שיעזרו לכם לישון.

טבע או טלוויזיה?

אם אתם אנשים שאוהבים לצפות בטלוויזיה כשאתם מחזיקים ידיים, צימר בקריות הוא ללא ספק המקום בו תוכלו לעשות זאת. יחד עם זאת, אם מה שמעניין אתכם זה לנפוש בטבע, בשקט, וברוגע – גם זה אפשרי. הצימרים שלנו ממוקמים בתוך הטבע והירוק, דבר שיהפוך את החוויה שלכם לפסטורלית ובלתי נשכחת.

עוד דבר שחשוב הוא עניין הנוחות. אף אחד לא רוצה לתכנן להתארח בצימר בין השעות 12:00-16:00 ואז לגלות שהוא מגיע רק ב13:00 בגלל איזה פקק או שלא מצא מקום לחנות. זה לא נוח, וזה מאד מתסכל. בצימר בשושו אנחנו דואגים שיהיה לכם מקום חניה פרטי ששמור לכם, ומפרטים לכם את דרכי ההגעה באתר.

צימר הוא דבר נהדר, בונה, ומשחרר. אבל לפני שאתם מזמינים צימר בקריות, כדאי לבדוק מה הם הצרכים האישיים והזוגיים שלכם.

אז אחרי שביררתם מהם הצרכים האישיים שלם והחלטתם ללכת על צימר בקריות… צרו איתנו קשר עוד היום ויחד נהפוך את החלום שלכם לאפשרי!