צימר בנשר, המקום בו אפשר לחגוג בשקט!

אם אתם מעוניינים לנפוש בנשר, יש לנו צימרים בדיוק בשבילכם. הכירו את צימר בנשר!

בין אם אתם זוג טרי שרק עכשיו התחתנו, או שיש לכם כבר נכדים משותפים, נופש זוגי הוא תמיד דבר כדאי להשקיע בו. אולם, כדי לדעת בדיוק במה להשקיע, כדאי קודם כל להגדיר מה הם הדברים שהם חשובים ביותר כדי שיהיה נופש מהנה ורגוע, שמשאיר זיכרונות יפים שתהינו להיזכר בהם גם בעוד כמה שנים.

אם החלטתם ללכת על נופש זוגי ובחרתם להגיע לצימר בשושו, אחד הדברים הכי חשובים הוא – הפרטיות. לא תרצו להיפגש בחברים מהתיכון, חברים מהעבודה, או אפילו שכנים, בזמן שהחלטתם להקדיש דווקא לזוגיות שלכם. אתם רוצים, צריכים, ומגיע לכם לדעת, שברגע שאתם נוסעים לצימר – אין דברים שיגרמו לכם לאי נעימות או הסחת הדעת. כמו כן, כדי שיהיה באמת רגוע, כדאי שיהיה הרבה טבע והרבה שקט.

אם בחרתם להגיע ל- צימר בנשר ואתם מעוניינים לחגוג יום נישואין, או להפתיע את בן או בת הזוג לכבוד יום ההולדת, נוכל גם פה לעזור לכם, ונקשט ונכין את הצימר בהתאם לבקשות ולהעדפות שלכם. כמו כן, אם אתם מעוניינים בצימר מסוים, אפשר להתקשר ולהזמין כמה זמן מראש.

האם אנחנו חייבים לשלם על יום שלם או יומיים? אפשר גם להזמין צימר רק לערב יום ההולדת?

כן! אנחנו ב- צימר בנשר, שמחים מאד לקבל הזמנות על בסיס שעתי. תוכלו להגיע אלינו לשעה אחת בלבד, ל- 6 שעות, או ללילה שלם. הבחירה היא לגמרי שלכם, ואנחנו נשמח לעזור לכם בכל מה שתרצו. אצלנו תוכלו לקבל את כל הפינוקים שרק חלמתם עליהם, ולא משנה במשך כמה זמן אתם מתארחים. כמו כן, צימרים בנשר ממוקם בחיק הטבע, במקום ירוק ושקט, כדי שתוכלו להשתחרר מכבולות החיים המודרניים.

אם אתם מעוניינים לקחת כמה שעות הפסקה מהחיים, כדאי לצאת לצימר רומנטי ומפנק בו תוכלו לשלם לפי שעות. בצימר בנשר יש לכם את כל מה שתרצו ותצטרכו כדי לחגוג את הזוגיות שלכם בצורה מושלמת.

אז אם את מעוניינים בנופש שקט ואיכותי, והחלטתם ללכת על צימר בנשר… צרו איתנו קשר עוד היום ויחד נהפוך את החלום שלכם לאפשרי!